Arşiv Kutusu

Arşiv Kutusu, ofis ve işyerlerinde dosya ve klasörlerimizi arşivlenmesi için imal edilir. Aynı zamanda Sgk Kolisi, Evrak Kolisi,

Arşiv Kutusu, ofis ve işyerlerinde dosya ve klasörlerimizi arşivlenmesi için imal edilir. Aynı zamanda Sgk Kolisi, Evrak Kolisi, Dosya Kolisi gibi isimlerlede adlandırılır. Arşiv Kolisi sağladığı avantaj ve kolaylıkla sadece işyerlerinde değil evlerde de Taşıma Kolisi, Oyuncak Kolisi, Dergi Ve Gazete Kolisi gibi amaçlar için kullanılabilir. Bu koliler sayesinde çeşitli malzemeler toparlanır. Arşiv kolisinin sağladığı kolaylıklardan birisi yandan tutmalı olması diğer ise kendinden kapağı olmasıdır (bant gerektirmez).

Koli alırken dikkat etmemiz gereken husular arşiv kolisinde de geçerlidir. Arşiv kolisine koyacağımız ürünün ebatları, ağırlığı, üst üste kaç adet istifleneceği, saklanacağı yerin fiziki şartları (nemli, sıcak, soğuk gibi), dikkat edilmesi gereken başlıca durumlardır.

Arşiv kolileri standart koliden ayıran bir çok özellik vardır. Standart A-Box koliyi ambalaj haline dönüştürmek için bant kullanmak gerekir. Arşiv kolisinde ise koli bandı kullanmaya gerek kalmadan ürünü ambalajlamaya hazır hale getirirsiniz. Arşiv Kolisi iki tür kapağa sahiptir. Birincisi, kolinin kapağı gövdeden ayrıdır. Koliyi kapatmak istediğiniz zaman şapka gibi kullanılır. İkincisi ise kolinin gövdesiyle bütündür. Fotoğraflarda iki tür arşiv kolisinide görebilirsiniz.

Arşiv kolileri hazır olarak 4 ebat elimizde mevcuttur. Müşterimize kalıp(Bıçak) masrafı çıkarmadan bu ürünler en fazla 1-3 gün içersinde teslim edilebilir. Firmamız Her türlü koliyi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretebilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanabilir.

ARŞİV KUTULARI İÇİN TÜRLERİNE GÖRE MİN. SİPARİŞ 2000 ile 5000 arasında değişmektedir. Parakende satışımız yoktur.

Hazır Ebat Arşiv Kolilerimiz (boy*en*yükseklik)

1) Arşiv Kolisi 355*275*310 (35,5 cm boy, 27,5cm en, 31 cm yükseklik)

2) Arşiv Kolisi 410*330*290

3) Arşiv Kolisi 390*315*320

4) Arşiv Kolisi 400*330*300

not: ölçüler mm cinsindendir.

Box Ambalaj olarak her koli ve kutu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır.