Ayakkabı Kutusu

İmalat yapan ayakkabıcıların ambalaj çözümleri için karton koli ve karton kutu ihtiyaçları vardır. Ayyakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu

İmalat yapan ayakkabıcıların ambalaj çözümleri için karton koli ve karton kutu ihtiyaçları vardır.

Ayyakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu ürün ağırlığına göre tek veya çift oluklu olarak tercih edilebilir. Firmamız hem ayakkabı iç kutusu hem de ayakkabıların dış kolisini üretmektedir. Müşterilerimiz isterlerse ayakkabıları kutulu olarak bu koliye ambalajlayabilir. İsterlersede terlik, sandalet gibi ürünleri kutusuz olarak kolinin içine koyabilirler. Tüm koli çeşitlerimizde olduğu gibi ayakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu için de baskılı koli ve baskısız koli imalatımız vardır. Her ebatta üretim yapılmaktadır.

Ayakkabı kolisi ve ayakkabı kutusu siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm Oluklu mukavva koli çeşitleri firmamızda mevcuttur.

Yerel işletmeler maaliyet azaltmak için ucuz koli ve ucuz kutu tercih etmektedir. Firmamız her bütçeye cevap verebilmek için müşterilerimize bir çok kalite seçeneği önermektedir.

Box Ambalaj her ebatta ve her çeşitte oluklu mukavva ve karton koli imalatı yapmaktadır. Ürünlerinizi baskılı koli ve baskılı kutu seçeneği ile tercih edebilirsiniz. Koli siparişi için firmamızla irtibata geçiniz…