Özel Kesimli Kutu

Bu kutuların üretilmesi için kutunun ebatlarına göre özel olarak üretilmiş bıçak veya kalıp gerekir. Bu ürünlerin üretilmesinde C

Bu kutuların üretilmesi için kutunun ebatlarına göre özel olarak üretilmiş bıçak veya kalıp gerekir. Bu ürünlerin üretilmesinde C dalga, B dalga ve E dalga mukavvalar kullanılır. Nadir de olsa kolinin mukavemetini arttırmak için EB dalgada kullanılabilir. Özel Kesimli Kutular ürüne ciddi imaj verir ve pazarlanmasını kolaylaştırır. Çünkü sadece ürününüze özel olarak üretilir. Özellikle şu amaçlar için üretilebilirler; hediyelik eşya kutusu, gıda kutusu, çikolata ambalajı, resim çerçevesi, kitap kutusu, notebook kutusu, teknolojik ürün kutusu, kargo ve posta kutusu vs.

Özel kesimli kutulara Kolispak Ambalaj olarak istenilen baskıyı, şirket logosunu, ve reklamı uygulayabiliyoruz. Böyle firmanıza hem prestij katarsınız hem de reklamını yapmış olursunuz. Aynı zamanda istenilen ebatta özel kesimli kutu imalatımız vardır.

Box Ambalaj olarak her koli ve kutu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır.