Pide Kutusu

Özellikle dışarıya servis yapan kebapçılar, ambalaj gereksinimleri için, pide kutusu, lahmacun kutusu, pizza kutusu ihtiyacı duyarlar. Fabrikamızda hazır

Özellikle dışarıya servis yapan kebapçılar, ambalaj gereksinimleri için, pide kutusu, lahmacun kutusu, pizza kutusu ihtiyacı duyarlar.

Fabrikamızda hazır olarak çok yaygın kullanılan ” 13cm en X 43 cm boy “ölçülerinde hazır kalıp vardır. Müşterilerimiz extra kalıp maaliyeti ödemeden bu ölçülerde pide kutusu siparişi verebilirler. Diğer tüm özel ölçüleriniz için özel kalıplar yardımıyla imalat yapılır.

Pide kutusu genellikle E dalga mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir. pide kutusu da diğer özel kesimli kutular gibi ürün özelliklerine uygun bir kalıp ile imal edilir. Pide kutularında tercih edilen baskı türü offset, flexo ve normal baskıdır. Pide kutularının maaliyeti kullanılan kağıt kalitesi, baskı türü ve sipariş edilen miktara göre değişmektedir.

Pide kutusu için 5000 adetten daha az imalat yapılmamaktadır. Az miktarda pizza kutusu talep eden müşteriler bu tür kutuları hazır olarak satan işletmerle irtibata geçmelidirler.

Kebapçılar isterlerse baskılı kutu ve baskılı koli siparişi vererek firmalarının tanıtımını yapabilirler.

Box Ambalaj her ebatta ve her çeşitte oluklu mukavva ve karton koli imalatı yapmaktadır. Ürünlerinizi baskılı koli ve baskılı kutu seçeneği ile tercih edebilirsiniz.