Pizza Kutusu

Özellikle dışarıya servis yapan pizzacılar, ambalaj ihtiyaçları için pizza kutusu tercih etmektedirler. Pizza kutuları genellikle E dalga mukavvadan

Özellikle dışarıya servis yapan pizzacılar, ambalaj ihtiyaçları için pizza kutusu tercih etmektedirler.

Pizza kutuları genellikle E dalga mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir. Pizza kutusu da diğer özel kesimli kutular gibi ürün özelliklerine uygun bir kalıp ile imal edilir. Pizza kutularında tercih edilen baskı türü offset, flexo ve normal baskıdır. Pizza kutularının maaliyeti kullanılan baskı yöntemi ve üretim için verilen sipariş miktarına göre değişebilir.

Flexo baskı olarak 3000 adetden, Masterflex baskı olarak 20,000’den az siparişi firmamız kabul etmemektedir. Müşterilerimiz az adetde siparişleri için bu kutuları hazır olarak satan işletmeler ile görüşmelidirler.

Pizza Kutuları için firmamızda yaygın olarak kullanılan ölçülerin hazır kalıpları mevcuttur. Müşterilerimiz kalıp masrafı ödemeden bu ölçülerden faydalanabilirler. Baskı için tüm pizza kutularından klişe ücreti talep edilmektedir.

Box Ambalaj olarak her karton koli ve karton kutu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır. Baskılı koli ve baskılı kutu yapılır.